Zajistíme pravidelný úklid objektů všech typů a k nim příslušících vnějších ploch. Rozsah a náplň práce se stanoví v nabídce služeb, na základě prohlídky prostor, podle požadavků a možností zákazníka. Naši odborní pracovníci připravující zakázky navrhnou ve spolupráci se zákazníkem optimální proces a cykly čištění, údržby a ochrany materiálů a strojní a technické vybavení pro kvalitní a trvalý výsledek. Dále stanoví vyvážené normy pracovníků úklidu tak, aby byla řádně využívána pracovní doba a zároveň pracovníci nebyli neúměrně přetěžováni. Při přípravě technologických postupů vycházíme z připraveného a dohodnutého základního režimu prací dle typu zakázky. Samozřejmě, že tento režim se dále upravuje dle potřeb a požadavků. Protože klademe důraz nejen na zkušenosti nabyté dlouhodobou praxí, ale i na využívání inovativních postupů, jsme schopni uspokojit požadavky na organizaci úklidu a souvisejících procesů u rozmanitých druhů prostor. 

V portfoliu našich klientů lze tedy nalézt hotely, nemocnice, domovy důchodců a stacionáře, kancelářské objekty, nákupní prostory a logistická i průmyslová centra.

Pro ubytovací objekty nabízíme zajištění provozu housekeepingu, tedy servis ubytovacích prostor, průběžný úklid ostatních ploch (restaurací, kuchyní, společných prostor, personálních prostor). Podle požadavku zákazníka, velikosti hotelu, penzionu či ubytovacího objektu je organizace práce uzpůsobena od profese pokojská, až po celkové zabezpečení ubytovacích provozů, tj. po profesi Housekeeping manager.

Provádíme úklid zdravotnických zařízení, domovů důchodců a dalších objektů se zvýšenými požadavky na hygienu, desinfekci a náročnou organizaci pracovníků. 

Special Service zajišťuje se svými kmenovými pracovníky i brigádníky všechny nadstandardní práce a většinu prací po objednávce jak u našich dlouhodobých zákazníků, tak pro jednorázové objednávky v průmyslové, tak bytové oblasti.

  •  mytí oken
  • čištění koberců a čalounění 
  • leštění podlah z přírodního kamene
  • čištění interiérů autobusů a automobilů 
  • postavební a předkolaudační úklidy